4 kk

Byt Claudie

2 a 3 NP (mezonet)

Moderní bydlení ve 4 kk

Byt 5kk 160 m² + 76,6m² terasa + samostatná garáž, spojená s bytem + 2. parkovací stání v objektu (výška vozidla 180cm) + sklep 4,2 m2 spojený s vinným sklípkem 10m² s kamennou klenbou.

Při nezakoupení 2. parkovacího stání sleva 160.000,- Kč z ceny. Prémiový designový, atypický byt je nabízen ve stavu buď WHITE WALLS nebo v PREMIUM STANDARD. Budoucí kupující má možnost ve stavu White Walls do 15.9.2020 si tento byt dotvořit dle svých představ pod vedením svého architekta, určit si sám kvalitu a podobu zařizovacích předmětů a přizpůsobit konečnou podobu bytu svým individuálním potřebám.

Ve stavu Premium Standard budoucímu kupujícímu nabízíme součinnost a služby bytového architekta projektu. Byt ve standardu Premium nabízí nejvyšší užitnou i estetickou úroveň, materiály, řemeslné zpracování té nejvyšší kvality. Klientské změny se přesto nevylučují.

PREMIUM STANDARD
Tento byt je vrcholem nabídky našeho komorního bytového projektu. Claudie je designový mezonet se soukromou terasou o výměře 76,6m2, tedy ekvivalent menšího rodinného domu v klidové zóně Prahy 6., se snadnou dostupností do centra i na Letiště Václava Havla. Byt je umístěn v sólo vile, v 1. až 3.NP, do tiché, jednosměrné a na jih orientované ulice Na břevnovské pláni, 3 minuty od parku Ladronka a Hvězda, se školou, školkou v místě, nákupním centrem Kaufland Vypich 5 minut chůze. Byt je přímo spojen s vlastní garáží, má samostatný vstup jak z ulice, tak z garáže, která je již spolu s 2. parkovacím stáním v ceně. V přízemí u vstupu je malá šatna, efektně zastropená po celé délce průhledným sklem, které prostor zaplňuje po celý den hrou přirozeného světla.

Ve 2.NP, nad schody obloženými pískovcem, se byt otevírá velkoformátovými okny strop – podlaha na slunnou západní stranu, směrem na terasu, osázenou vyššími dřevinami a okrasnou travinou po celém obvodu terasy. Všechna okna mají předokenní žaluzie s elektrickým ovládáním. Na rozlehlé terase 76,6m2 je možné umístit i vířivku. Proti schodům z přízemí je samostatné WC s umyvadlem pro hosty. Srdcem prostoru je velká obytná místnost o rozloze 49,8m2 s proskleným klasickým krbem, otevřeným do prostoru a napojeným na kuchyňskou linku. Výška stropu v obývacím pokoji je 5000mm s designovými střešními okny do stropu, na západ. V 2.NP je master ložnice (19,7m2) se spojenou koupelnou (8,5m2) se sanitou Villeroy Boch – samostatně stojící vanou Villeroy Boch a sprchovým koutem Hüppe, na míru zhotovenou a navrženou mramorovou deskou, s dvěma vloženými umyvadly a velkým designovým prosvětleným zrcadlem. Vedle koupelny je samostatný záchod s bidetem a vedle průchozí, prosklená šatna.

Mezi ložnicí, šatnou a obytným prostorem je technická mistnost, hobby prostor pro pračku, sušičku, zázemí vzduchotechniky a prostor pro domácí potřeby. Obytná hala 49,8m2 s kuchyňskou linkou je zčásti otevřená do prostoru 3.NP. Tam je samostatná ložnice 15m2 s vlastní 2. koupelnou a galerií, která může být uzavřena a užita jako samostatný pokoj nebo do prostoru otevřená pracovna.

Ve všech pokojích je inteligentní rekuperace vzduchu a klimatizace s individuálním ovládáním. Podlahové topení v ceně. Dálkový odečet tepla a vody. Standardem jsou italské interiérové dveře se ztraceným kováním a skrytou hliníkovou zárubní, tedy dveře – stěna s výškou křídla 2100mm v barvě Antracit. Prémiová dřevěná třívrstvá německá podlaha Dub Fine line, skládaná, s tvrdým lakem nebo možnost alternativní volby italské designové stěrky na podlahu v obývacím pokoji ve zvolené barvě.

Programování a nastavení topného režimu přes dotykový displej. Videovrátný v ceně. V ceně sklepní kóje 4,2m2 spojená s vinným sklípkem 10m2 s kamennou klenbou v objektu !!

Možnost dokoupení až 3. parkovacího stání.

Tento byt ocení přiznivec atypického designu s nárokem na nejvyšší standard provedení.

Plocha bytu

Byt 4 kk 160 m² + 76,6 m² terasa. (Včetně samostatné garáže s vchodem do bytu) + sklepní kóje 3,1m² + kamenný vinný sklep 10m²

S připojenou terasou.

Lokalita

Exkluzivní lokalita

 • 5 minut park Ladronka
 • 10 minut obora Hvězda
 • 5 minut nákupní centrum Kaufland Vypich
 • 15 minut Pražský Hrad nebo letiště Václava Havla
 • 35 minut do centra tramvají: zastávka tramvaje 22 a 25
 • PREMIUM STANDARD 21 290 000 Kč
  s DPH
  • PDF brožura ke stažení
 • WHITE WALLS 19 990 000 Kč (do 15.9. 2020)
  s DPH
  • PDF brožura ke stažení