4 kk

Byt Claudie

2 a 3 NP (mezonet)

Moderní bydlení ve 4 kk – 262m²

Byt 4kk s podlahovou plochou 164,5 m2 + 82m2 terasa + samostatná garáž16,5m2 s vchodem do bytu+ 2. parkovací stání + sklepní kóje 4,2m2 + kamenný vinný sklep 10m2

Tento byt je designový mezonet v malém luxusním bytovém domě se soukromou terasou, ekvivalent menšího rodinného domu. Byt je umístěn v sólo vile, do tiché, jednosměrné a na jih orientované ulice Na břevnovské pláni, 3 minuty od parku Ladronka a Hvězda, se školou, školkou v místě. Byt je přímo spojen s vlastní garáží, má samostatný vstup jak z ulice, tak z garáže, která je již spolu s 2. parkovacím stáním v ceně. V přízemí u vstupu je šatna a zádveří.

Schody do 2.NP obloženy pravým pískovcem, skleněné zábradlí a skleněná podesta nad schody vytváří zajímavé přirozené osvětlení.

Ve 2.NP se byt otevírá velkoformátovými okny strop – podlaha na slunnou západní stranu s předokenními žaluziemi s elektrickým ovládáním. Žaluzie jsou ve všech oknech. Západní a jižní strana bytu je propojena s terasou 82m2, při obvodu do ulice se zelení. Na terase je možné umístit i vířivku.

Srdcem prostoru je velká obytná místnost o rozloze 49,8m2 s plynovým designovým krbem holandského výrobce v prostoru a kuchyňskou linkou s odtahem od varné desky podlahou.

Výška stropu v obývacím pokoji je atypických 5000mm. V 2.NP je dále hlavní ložnice (19,7m2) spojená s koupelnou s designovou prémiovou sanitou Laufen Kartell, volně stojící vanou Villeroy Boch, sprchovým koutem Hüppe, u šatny (8,5m2) je samostaný záchod s klozetem Laufen Kartell Rimless a bidetem, malým umyvadlem.

Obklady Atlas Concorde do stropu s kamenickými rohy. V podlaží je technická místnost a samostatné WC pro hosty. Ve 3.NP je samostatná ložnice 15m2 s vlastní 2. koupelnou a galerií, která může být uzavřena a užita jako samostatný pokoj nebo do prostoru otevřená pracovna, dle požadavku kupujícího. Standardem jsou italské interiérové dveře se ztraceným kováním a skrytou hliníkovou zárubní, tedy dveře – stěna s výškou křídla 2100mm ve barvě antracitu. Rekuperace vzduchu a klimatizace v celém bytě. Podlahové topení. Budoucí kupující volí podlahy, tedy buď design dřevěné třívrstvé podlahy nebo má alternativní volbu stěrky. Programování a nastavení topného režimu přes dotykový displej. Unikátní možnost dotvoření bytu dle vkusu kupujícího!

Videovrátný v ceně. V ceně sklepní kóje 4,2m2 spojená s vinným sklípkem 10m2 s kamennou klenbou !! Možnost dokoupení 3. parkovacího stání.

EN
4KK total 263m2
Price on request
4-bedroom apartment with a floor area of 164.5 m2 + 82 m2 terrace + separate garage 16.5 m2 with entrance to the apartment + 2nd parking place + cellar 4.2 m2 + stone wine cellar 10 m2.
This apartment is a design duplex in a small luxury apartment building with a private terrace, the equivalent of a smaller family house. The apartment is located in a solo villa, in a quiet, one-way and south-facing street Na břevnovské pláni, 3 minutes from Ladronka and Hvězda parks, with a school and kindergarten in place. The apartment is directly connected to its own garage, has a separate entrance from both the street and the garage, the price is already included with the 2nd parking place. On the ground floor at the entrance there is a cloakroom and a vestibule. Stairs to the 2nd floor lined with real sandstone, glass railings and a glass ceiling above the stairs create interesting natural lighting. On the 2nd floor, the apartment opens with large-format windows ceiling – floor to the sunny west side with window blinds with electric control. The blinds are in all windows. The west and south side of the apartment is connected with a terrace of 82 square meters, at the perimeter to the street with greenery. It is also possible to place a hot tub on the terrace. The heart of the space is a large living room with an area of 49.8 m2 with a gas design fireplace from a Dutch manufacturer in the space and a kitchen with a floor from the hob. The height of the ceiling in the living room is atypical 5000mm. On the 2nd floor there is also a master bedroom (19.7 m2) connected to a bathroom with a design premium sanitary Laufen Kartell, free-standing bathtub Villeroy Boch, shower Hüppe, next to the dressing room (8.5 m2) there is a separate toilet with toilet Laufen Kartell Rimless and bidet , small sink. Atlas Concorde ceiling tiles with stonework corners. The floor has a utility room and a separate guest toilet. On the 3rd floor there is a separate bedroom of 15 m2 with its own 2nd bathroom and gallery, which can be closed and used as a separate room or a study open to the space, according to the buyer’s request. The standard is Italian interior doors with lost fittings and a hidden aluminum frame, ie a door – a wall with a leaf height of 2100 mm in the color of anthracite. Air recuperation and air conditioning throughout the apartment. Underfloor heating. Prospective buyers choose floors, ie either the design of a wooden three-layer floor or has an alternative choice of trowel. Programming and setting the heating mode via the touch screen. A unique opportunity to complete the apartment according to the taste of the buyer! Video door entry included. The price includes a cellar 4.2 m2 connected with a wine cellar 10 m2 with a stone vault !! Possibility to purchase the 3rd parking space.

Plocha bytu

Byt 4kk 262 m² (užitná plocha) + 81 m² terasa + samostatná garáž 16m², spojená s bytem + 2. parkovací stání v objektu (výška vozidla 180cm) + sklep 4,2 m2 spojený s vinným sklípkem 10m² s kamennou klenbou. (poznámka k výměře: v celkové výměře není zahrnuta výměra 2. schodiště do 3.NP o výměře 5,2m2, podlahová plocha bytu je tedy 262m2)

S připojenou terasou.

Lokalita

Exkluzivní lokalita

  • 5 minut park Ladronka
  • 10 minut obora Hvězda
  • 5 minut nákupní centrum Kaufland Vypich
  • 15 minut Pražský Hrad nebo letiště Václava Havla
  • 35 minut do centra tramvají: zastávka tramvaje 22 a 25