4 kk

Byt Claudie

2 a 3 NP (mezonet)

Moderní bydlení ve 4 kk

Byt 4 kk 160 m² + 76,6 m² terasa. (Včetně samostatné garáže s vchodem do bytu) + sklepní kóje 3,1m² + kamenný vinný sklep 10m²

Prémiový designový atypický byt je nabízen ve stavu buď WHITE WALLS nebo v PREMIUM STANDARD.

 

Budoucí kupující má možnost ve stavu White Walls si tento byt dotvořit dle svých představ pod vedením svého architekta, určit si sám kvalitu a podobu zařizovacích předmětů a přizpůsobit konečnou podobu bytu svým individuálním potřebám.

 

Ve stavu Premium Standard budoucímu kupujícímu nabízíme součinnost a služby bytového architekta projektu. Byt ve standardu Premium nabízí užitnou i estetickou úroveň, materiály, řemeslné zpracování té nejvyšší kvality. Klientské změny se přesto nevylučují.

 

PREMIUM STANDARD
Tento byt je třešničkou na dortu bytového projektu Břevnovský dvorek. Byt je umístěn v sólo vile do tiché, jednosměrné a na jih orientované ulice Na břevnovské pláni. Byt je přímo spojen s vlastní garáží, má samostatný vstup jak z ulice, tak z garáže, která je již v ceně. V přízemí u vstupu je šatna a zádveří.

Ve 2.NP se byt otevírá velkoformátovými okny strop – podlaha na slunnou západní stranu s předokenními roletami s elektrickým ovládáním. Západní a jižní strana bytu je propojena s grandiózní terasou, při obvodu do ulice se zelení. Na terase je možné umístit i vířivku.

 

Srdcem prostoru je velká obytná místnost o rozloze 49,8m2 s krbem (prosklená do rohu, krbová vložka značky Hoxter) v prostoru a kuchyňskou linkou. Výška stropu v obývacím pokoji je atypických 5000 mm.

V 2.NP je dále ložnice (19,7m2) se šatnou (8,5m2) , velkou master koupelnou s designovou prémiovou sanitou Laufen Kartell, volně stojící vanou Villeroy Boch, sprchovým koutem Hüppe, závěsným bidetem a klozetem Laufen Kartell Rimless.

 

Obklady Atlas Concorde do stropu s kamenickými rohy. V podlaží je technická místnost a samostatné WC pro hosty.

 

Ve 3.NP je samostatná ložnice 15 m2 s vlastní 2. koupelnou a galerií, která může být uzavřena a užita jako samostatný pokoj nebo do prostoru otevřená pracovna.

 

Standardem jsou italské interiérové dveře se ztraceným kováním a skrytou hliníkovou zárubní, tedy dveře – stěna s výškou křídla 2100 mm ve zvolené barvě. Air condition ve 3.NP ve standardu, rekuperace vzduchu a klimatizace v celém bytě. Podlahové topení v ceně. Prémiová dřevěná třívrstvá německá podlaha Dub Fine line, skládaná s tvrdým lakem nebo možnost alternativní volby italské designové stěrky na podlahu v obývacím pokoji ve zvolené barvě.

 

Prostorná terasa se zelení.

 

Videovrátný v premiovém standardu.

 

V ceně je sklepní kóje 3,1m2 v objektu A spojená s vinným sklípkem 10m2 s kamennou klenbou!

 

Až dvě další parkovací stání za příplatek.

 

Zasklení galerie bezpečnostním sklem. Služba bytového architekta v ceně. Možnost volby plynového krbu v interieru. Ovládání teploty bytu dotykovým displejem, včetně naprogramování režimu teploty bytu a vzdáleného odečtu energií.

Plocha bytu

Byt 4 kk 160 m² + 76,6 m² terasa. (Včetně samostatné garáže s vchodem do bytu) + sklepní kóje 3,1m² + kamenný vinný sklep 10m²

S připojenou terasou.

Lokalita

Exkluzivní lokalita

 • 5 minut park Ladronka
 • 10 minut obora Hvězda
 • 5 minut nákupní centrum Kaufland Vypich
 • 15 minut Pražský Hrad nebo letiště Václava Havla
 • 35 minut do centra tramvají: zastávka tramvaje 22 a 25
 • PREMIUM STANDARD 21 360 000 Kč
  s DPH
  • PDF brožura ke stažení
 • WHITE WALLS 20 350 000 Kč
  s DPH
  • PDF brožura ke stažení