O projektu

O projektu - úvodem

Bytový dům - Břevnovský dvorek

Hrubá stavba objektů A+B+C dokončena
k 30.4.2020.

Poslední šance klientských změn a
dokončit poslední byty podle Vašich představ!!

ÚSPORY V BANCE V ROCE 2020 ?! CO JE V DOMĚ SE POČÍTÁ, KAŽDÁ SPOJENÁ CIHLA MALTOU BOJUJE PROTI INFLACI LÉPE, NEŽ CENTRÁLNÍ BANKA!!

VÝHODNÁ INVESTICE DO NEMOVITÉHO MAJETKU TĚSNĚ PŘED DOKONČENÍM S GARANCÍ KVALITY ODVEDENÉ PRÁCE A UŽITÝCH MATERIÁLŮ!

 

Břevnovský dvorek není typický developerský projekt, s cílem investora rychle se ziskem prodat a zmizet. Dvorek vznikl z iniciativy majitele sousední nemovitosti, který nechtěl, aby v rodinné zástavbě vyrostl developerský projekt podobný  všem ostatním – tedy vysoká krychle s prefabrikovanými byty. Architektonickou podobu dostal projekt po dlouhých třech letech vývoje, kdy ak. architekt Václav Novák nebyl diktován developerem, ale snažil se využít jedinečnosti místa a každou bytovou jednotku navrhnout individuálně.

Hledáme budoucí majitele, kteří netouží být součástí bytové kolonie, kde se nájemníci neznají a byty se pronajímají krátkodobě. Břevnovský dvorek nabízí budoucím majitelům komunitu, která má ke svému bydlišti vztah a umí ocenit přirozené sociální vazby, a nikoliv anonymitu a odcizenost. Dvorek hledá ty,  kteří mají vyšší ambici životního stylu, bydlet v klidné, rodinné zástavbě blízko centra, těsně vedle rekreační zóny. Nabízíme bydlení s puncem osobitosti a jedinečnosti. Díky tomu, že investor není klasickým developerem, jsou byty nabízeny v nejvyšším standardu a projekt nebazíruje na nejnižších nákladech, ale prodejní cena férově odráží vstupní náklady a nabídku omezeného počtu bytů.

Bytový dům – Břevnovský dvorek, jak již název napovídá je unikátním spojením génia loci Malého Břevnova, rezidenční čtvrti, situované v zeleni.

  • 5 minuty park Ladronka,
  • 10 minut obora Hvězda,
  • 5 minut nákupní centrum Kaufland Vypich,
  • 15 minut Pražský Hrad nebo letiště Václava Havla,
  • za domem zastávka tramvaje 22, 25  – 35 minut do centra tramvají,
  • 5 minut základní škola a mateřská školka,
  • 15 minut nemocnice Motol nebo Homolka

*časy v závislosti na MHD

 

Moderní styl v malém, uzavřeném, architektonicky elegantním komplexu byl navržen studiem Atelier Noon (ak. arch. V. Novák ) a studiem SK architekts (ak. arch. K. Slavíčková a K. Slavíček).

Břevnovský dvorek není klasický bytový dům, uniformní ve své architektuře a vybavení. Nabízíme výjimečnost a soukromí. Pouze sedm bytových jednotek  se nachází ve třech samostatných objektech, propojených zahradní piazzou s parkovacími zakladači.

O projektu

Energetický úsporné luxusní bydlení

Břevnovský dvorek není klasický bytový dům, uniformní ve své architektuře a vybavení. Nabízíme výjimečnost a soukromí. Pouze osm bytových jednotek se nachází ve třech samostatných objektech, propojených zahradní piazzou s parkovacími zakladači.

Domy jsou navrženy jako energeticky úsporné, objekt A s rekuperací vzduchu s individuálním ovládáním a nastavením rekuperace vzduchu pomocí dotykového panelu v každém bytě objektu A.

Okna bytů jsou převážně orientována na jih a západ, samozřejmostí jsou v těchto stranách předokenní žaluzie na elektrický pohon. Interiéry jsou vybaveny italskými interiérovými dveřmi Leggera se ztraceným kováním. Každá koupelna je navržena designovým studiem zvlášť, standardem je obklad od Atlas Concorde do stropu, vybavení koupelen pak sanitou Laufen Living Square, (u bytu Claudie Villeroy Boch ) vyšší kategorie ve standardu.

V ložnicích a halách je použita dubová podlaha, dřevěná třívrstvá s povrchovou úpravou (tvrdý lak). Všechny objekty jsou osazeny hliníkovými okny s izolačním trojsklem a tepelnou prostupností vhodnou pro pasivní domy. Objekty mají společnou kotelnu, čímž se optimalizují budoucí náklady na energie.

Byty Cecilie a Claudie mají ve standardu podlahové vytápění. Obvodové zdivo německého výrobce Ecoton zaručuje výjimečnou tepelnou i hlukovou nepropustnost z okolí.

Ke každému bytu náleží v suterénu sklepní kóje v ceně a 1-2 parkovací stání, buď v ceně nebo za poplatek.

Společné prostory ve vyšším designu, “stěrky” na schodech, vstupní dveře do bytů s bezpečnostním kováním. Automatické osvětlení piazetty a příprava na kamerový systém ochrany nájemníků. Ve standardu bytový videovrátný v každé jednotce.

Odečet energií ( kolorimetry a vodoměry) na dálku, bez nutnosti osobního odečtu, možnost individuálního odběru dat přes internetovou aplikaci. Datová síť v každém bytě, příprava na příjem kabelové TV v každém bytě.